lethnic

ABD'de Üretildi veya thal - Deri astar - Çift katl kapatma - MINIMALIST BIFOLD TASARIMI: Minimalist bir cüzdann basit yaps ile bir çift katl cüzdann geni kapasitesi arasnda mükemmel bir uzlama. 2 kart yuvas, 1 yar açk cep, 1 fonksiyonel yuva ve sầu 1 fi içerir. 7-9 karta ve sầu 5-7 katlanm banknotlara güzelce sdrmak. - NCE VE NCE: Küçük cüzdanmz ultra ince, sadece 2,95 x 4,33 inç, süper pratik ve sầu cebinizde tamanz için rahat olacak ekilde güzel bir ekilde tasarlanmtr. - 

Bạn đang xem: lethnic


monoFe’de ödemenizi istediiniz gibi yapn. monoFe ürünlerini kredi kartnzla satn aln ve sầu belirli ürünler için, aadaki bankalardan biri araclyla 9 aya kadar bir taksit plan seçin.

* Alveri yaparken ödül puan kazanacaksnz. Ödemenizin bir ksmn ödül puanlarnzla, geri kalann kartnzla yapabilirsiniz. Hatta sipariinizin tamamn bile ödül puanlarnzla ödeyebilirsiniz.

Cardfinans, HSBC Advantage, Axess, Bonus, Bankkart, Maximum, Paraf, Salam kart, World kredi kartnz kullanarak 1748.99 TL. pein fiyatna, 9 x 194.33 TL. taksitle alveri yapabilirsiniz.

Yurtd kredi kartlar ile taksit yaplamaz. 

• Yurt Dndan ürünler, lojistik ve sầu gümrük ilemleriyle uramadan ve sầu ek bir ücret ödemeden ortalama 5 i günü içinde adresinize teslim edilir.
• Bu ürün yurt dndan gönderilmektedir. 
• Lojistik, Vergi ve sầu Gümrük masraflar satc tarafndan karlanmaktadr ve sầu ürün bedeline dahildir. Ürün teslimat srasnda tarafnzdan ekstra bir ödeme talep edilmeyecektir.
• Ürüne ait Türkçe kullanm klavuzu bulunmayabilir.

monoFe LLC tarafndan sata sunulmaktadr. 

zgr zdemir : Firma hemen iletiime geti ve sầu gayet ilgiliydi ok teekkr ediyorum. Gzel i yapan firmalar az kald.

Yavuz Senel : rnn paketlenmesi dzgn, anlatlan rnle bire bir ayn, yazlan mesajlara ve sầu sorulara hzl geri dn yapmaktadr. Teekkr ederim.

otomasyonmerkez : Szne sadk , zamannda teslimat. Gvenle alveri yapabilirsiniz.

Xem thêm: rổ nhựa chữ nhật

Kaliteli ve sầu gzel

04.05.2018

Mjdat Kirbac : rn ok iyi kargolanmt , rn de gayet kaliteli ve sầu gzel . Hem fima hem de rn ok iyi. Teekkr ederim.

1norganic : Ayn gn kargoland,teekkrler.

Sorunsuz Alveri

22.02.2018

02gencay : Sorunsuz alveri satc mesajlara cevap veriyor ilgili satc teekkrler.

mer kkkalay : Hzl kargo orjinal rn

alturk4142 : Hzl kargo sper iyi

: lk alveriim oldu, ok ilgili bir firma hzl gnderi iin teekkrler.

Birol ztrk : Hzl kargo için teekkür ederim. Ürün orijinaldir.

Xem thêm: pijama nam